Povećaj veličinu slova
Vrati na prvobitnu veličinu slova
Samnji veličinu slova
štampaj
štampaj
Pošalji prijatelju
AVNOJEVSKI
Dalmatinka Ines Bojanić, Sarajlija Dragan Marinković i Crnogorac Mladen Nelević novi junaci "Agencije za sve i svašta". Mare, Maca i TV brat Mime Karadžića prikazaće u Pinkovoj seriji ćudi i naravi naše bivše braće i sestara.

Glumačka ekipa Pinkove serije "Agencija za sve i svašta" bogatija je za tri nova člana, koji su juče i zvanično predstavljeni "sedmoj sili" u studiju na Košutnjaku.
Zahvaljujući stranim glumcima, sada već internacionalna serija pored srpskog mentaliteta na duhovit način prikazaće ćudi i naravi Hrvata, Bosanaca i braće Crnogorca.Najlepše pojačanje "Agencije SIS" je mlada Splićanka Ines Bojanić, našoj publici već poznata po ulozi Mare u seriji "Ljubav u zaleđu".
Pored Ines, gledaoce će zasmejavati i šarmantni Sarajlija Dragan Marinković Maca, kojeg je ovdašnja publika upoznala kao šoumena u jutarnjem programu Pinka iz studija u Sarajevu, dok će zgode i nezgode naših prvih komšija Crnogoraca u "Agenciji" dočarati Mladen Nelević, koji je poznat po ulogama u "M(j)ešovitom braku" i filmovima "Sedam i po" i "Guča".
Nežna Splićanka Ines za Press je rekla da je oduševljena što je postala deo ekipe koju čine naši poznati glumci iz stare garde.
- Nadam se da me neće shvatiti pogrešno, ali većini glumaca iz serije sam se divila kao mala i oni su dobrim delom zaslužni za to što sam i postala glumica. U Beogradu mi je lepo, prijatno se osećam i to će se videti i u ovoj komediji - kaže za Press Ines Bojanić.
Izvor: PRESS
Nema komentara.